SHPËRNDAJE

Leila Kraja nuk është rasti i vajzave që është futur rastësisht në modeling. Më herët, kur ishte 18 vjeçe, ajo realizoi disa sete fotografike dhe u bë pjesë e konkurseve të bukurisë.
Ajo është diplomuar për biznes ndërkombëtar dhe të ardhmen e saj e sheh në këtë fushë, por thotë se nuk heq dorë as nga modelingu, pas eksperiencës 5- vjeçare, ajo e konsideron si punë të dytë.
Mjafton të shikoni fotot me poshtë ose në faqën e saj zyrtare në instagram dhe të shikoni se sa seksi duket kjo modele.InfoPres.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here