SHPËRNDAJE

Ajo është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare dhe jo më kot është në qendër të vëmendjes.

Aurela Hoxha numëron mijëra ndjekës në Instagram, përmes të cilin ndan me ta foto të ndryshme të saj shumë prej të cilave janë me të vërtetë të nxehta.

Mirëpo një fotografi “hot” e publikuar së fundmi ka mërzitur fansat, pasi sipas tyre modelja e njohur ka përdorur photoshop në pjesën e të pasmeve.

E kur ka akuza të tilla, gjithmonë ndodh që përgjigjet të vijnë me video.

Bukuroshja Aurela Hoxha ka publikuar një video në Instagram, ku shihet e veshur me bikini ngjyrë blu, ndërkohë që kërcen në mënyrë sensuale.

Aurela duket mjaft e tonifikuar dhe shumë e lumtur me trupin e saj seksi prej modeleje. Photoshop ose jo, e gjykoni ju./Zeri

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here