SHPËRNDAJE

Ky është komenti që Enca i bëri Bebe Rexhës pas performancës “live”…

Të dyja e pëlqejnë muzikën e njëra-tjetrës gjithashtu edhe ndjekin njëra-tjetrën në Instagram. Bebe Rexha tashmë është një ndër këngëtaret më të preferuara në industrinë e muzikës dhe tashmë gëzon famë botërore dhe shumë fansa nga e gjithë bota. Duket se edhe Enca është në këto hapa por shihet se asaj vërtet i pëlqen mënyra sesi performon Bebe dhe këtë gjë e ka treguar nëpërmjet një komenti në Insta ku i shkruan: “You killed it”/intv.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here