SHPËRNDAJE

Futbollistët e kombëtares shqiptare të cilët ndodhen të grumbulluar në Antalya të Turqisë për ndeshjen miqësore të së hënës kanë treguar në çdo moment me anë të postimeve të tyre në rrjetet sociale për atmosferën pozitive që mbizotëron në ekip.
grumbullim-470x386
Për ditën e sotme kanë qenë Armando Sadiko dhe Naser Aliji ata që kanë ‘dokumentuar’ me video të postuara në instagram atë se çfarë po ndodh gjatë qëndrimit të tyre në hotel.

Nga videot e publikuara duket qartë se Arlind Ajeti “nuk i ka dhe aq mirë” punët me zemrën, dikush ia ka vjedhur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here