SHPËRNDAJE

Cili ishte klouni që mashtroi duke thënë se u bë mbret i shqiptarëve në 1913?

Si e besuan mediat europiane sajesën e tij? Cilët ishin kandidatët e vërtetë dhe si u godit Ismail Qemali?

Ndiqni të plotë dokumentarin e gazetarit Marin Mema…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here