SHPËRNDAJE

Shqiptaret ruajne per breza nje pasuri te rralle, nje kenge 9 shekullore me nje histori te jashtezakonshme e te panjohur.

Cila eshte kjo kenge dhe kalorsi i saj enigmatik ?

Ndiqni te plote videon e dokumentarit te gazetarit Marin Mema

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here