SHPËRNDAJE

Pasi mori çmimin “Drejtori më i mirë i vitit” në Itali, Igli Tare bëhet sot protagonist në një episod të shëmtuar.

Ndeshja e sotme mes Lazios dhe Fiorentinës është mbyllur me protesta dhe polemika nga ana e vendasve.

Penalltia që gjyqtari Masa akordoi në minutat shtesë, bëri që Lacio të barazohej, dhe ndeshja të mbyllej me rezultatin e barabartë 1-1.

Në fundin e takimit, edhe Tare ka zbritur në fushë, duke iu vërsulur gjyqtarit kryesor. Ja dhe pamjet e Tares, që i acarohet arbitrit i nevrikosur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here