SHPËRNDAJE

Disa dekada më parë, ajo i dha jetë një prej personazheve më të famshëm të kinematografisë shqiptare, Mimoza Llasticës.

Por vitet kanë kaluar me shpejtësi dhe sot, aktorja e vogël Zhaklina Dhimojani është 50 vjeçe.

Ajo është transformuar në një zonjë tepër të bukur dhe joshëse dhe është bërë nënë e një vajze të quajtur Alexandra, e cila duket se ka trashëguar mjaft nga bukuria e së ëmës.

Ato sot jetojnë në Bern të Zvicrës, ku Alexandra është bërë e njohur falë pjesëmarrjes në spektaklin e bukurisë “Miss Bern”.

Bukuroshja 21-vjeçare madje është krahasuar me aktoren Angelina Jolie, falë tipareve të tyre mjaft të ngjashme. Burimi: Panorama Plus

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here