SHPËRNDAJE

Milani ka fituar mbrëmjen e djeshme me rezultatin 0-2 ndeshjen kundër Romës në transfertë.

Gjatë pjesës së parë ka nododhur një sherr mes trajnerit të Milanit, Xhenaro Gatuzos dhe mbrojtësit serb të Romës, Kolarov.

Pasi Davide Kalabria kreu një ndërhyrje disi të ashpër ndaj lojtarit të Romës, ky i fundit iu kthye dhe i tha diçka.

28167876_1647956115240464_5741794111873620958_n

Pranë tyre ishte Rino Gatuzo, i cili dëgjoi gjithçka dhe iu drejtua serbit:

Ta shqyej b*thën, shk*rdhatë, ec para”

U desh ndërhyrja e arbitrit Macoleni që të shuhej sherri, por në pushim Gatuzo e Kolarov u sqaruan, me një përqafim mes tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here