SHPËRNDAJE

Kryeministri në largim dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, u qet para këngëtarëve.

Haradinaj sot ka qëndruar në odën e Naim Bazajt, i cili i është bashkuar AAK-së, pasi nuk arriti që të fitojë garën për të parin e degës së PDK-së në Drenas.

Haradinaj është pritur nga shumë aktivistë të AAK-së dhe po ashtu në odën e Bazajt ka pasur edhe muzikë, ndërsa Haradinaj në një moment u qet para këngëtarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here