SHPËRNDAJE

ryesia e Kuvendit të Kosovës ka nisur mbledhjen e saj.

Kryetari Kadri Veseli ka ftuar këtë takim në të cilin pritet të diskutohet për shpërndarjen e Kuvendit dhe caktimin e seancës për këtë, njofton Klan Kosova.

Veseli në ditën e njëjtë ka refuzuar kërkesën e Presidentit Hashim Thaçi për caktimin e mandatarit të dytë nga koalicioni PAN për ta pasuar kryeministrin Ramush Haradinaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here