Ballina Authors Postimet nga rinor

rinor

703 POSTIME 0 COMMENTS

MUST READ

Historiani grek trondit Athinën: Sollëm grekët nga Anadolli dhe dënuam çamët.

“Sollëm grekët nga Anadolli dhe dënuam çamët”. Kështu u shpreh për “CNN”-in grek më 12 qershor, Konstandinos Tsitselikis, eksperti i pakicave etnike dhe profesor...