Ballina Authors Postimet nga UNEJAMSHQIPTAR

UNEJAMSHQIPTAR

1211 POSTIME 0 COMMENTS

MUST READ

Shtator 1946/ Tuk Jakova: OKB të ndërhyjë, minoriteti shqiptar grek të...

Shifrat e viktimave të genocidit grek ndaj popullsisë çame dhe protesta e kreut të delegacionit shqiptar në Këshillin e  Sigurisë, ku flet për veprat...