Ballina Authors Postimet nga UNEJAMSHQIPTAR

UNEJAMSHQIPTAR

1245 POSTIME 0 COMMENTS

MUST READ

Gazetari anglez tha se shqiptari është hajdut dhe lehtë ndërron fe,...

Gjatë një interviste për gazetat britanike në vitin-1934, një gazetar anglez i drejton të madhit Gjergj Fishta këtë pyetje ironike dhe fyese njëkohësisht: “Kam...

Qyteti ilir i Lisit