Ballina Authors Postimet nga UNEJAMSHQIPTAR

UNEJAMSHQIPTAR

1245 POSTIME 0 COMMENTS

MUST READ

Postim me shkas kushtuar Ditës së Flamurit – Jahja Drançolli

Shkruan: Jahja Drançolli Postim me shkas kushtuar Ditës së Flamurit: Flamuri dhe stema arbërore sipas burimeve historike të shek. XIII konsiderohen për më të moçmet në Ballkan! Pas...